معرفی انواع شیکر بدنسازی با بهترین قیمت برای خرید!

شیک به معنی تکان‌دادن می‌باشد. شیکر بدنسازی، به نوعی یکی از لوازم بدنسازی می‌باشد که برای مخلوط کردن مواد از آن استفاده می‌شود. این وسیله به عنوان یک ابزار ضروری در بین بدنسازان معروف است. این ابزار شکل استوانه‌ای دارد و در بین ورزشکاران رایج می‌باشد. بدنسازان از این وسیله برای ترکیب‌کردن مکمل‌ها و پودرهای ورزشی استفاده می‌کنند. در هنگام استفاده از شیکر بدنسازی توسط اسکوپ مواد مورد نظر گرفته‌شده و در داخل شیکر ریخته‌می‌شود؛ سپس به آن آب، شیر و انواع نوشیدنی‌های مورد نظر اضافه‌می‌گردد. معمولاً بدنسازان از شیکر بدنسازی قبل و در هنگام تمرین استفاده می‌کنند.

شیکر بدنسازی | حامدیان اسپرت

شیکر بدنسازی | حامدیان اسپرت

شیکر بدنسازی چیست؟

واژه شیکر به معنی مخلوط کننده می‌باشد. بنابراین شیکر وسیله‌ای برای مخلوط کردن مواد با یکدیگر می‌باشد. شیکر بدنسازی به نام‌های شیکر پروتئین، بطری میکسر یا مخلوط‌ کننده معروف می‌باشد و در واقع ظرفی است که برای ترکیب شیک پروتئین بکاربرده‌ می‌شود. برای بهم‌زدن مواد در داخل این شیکرها توپ شیکر یا فنر شیکر یا وسیله‌ای برای بهم‌زدن مواد در آن وجود دارد. اگر به دنبال شیکر بدنسازی ارزان می‌گردید نخست به کیفیت شیکری که می‌خرید توجه کنید و سپس آن را خریداری کنید. کار اصلی شیکرها ضد نشت و محکم بودن درب آنها می‌باشد. در واقع این ویژگی باعث می‌شود تا شما بتوانید با اطمینان کامل به خرید شیکر بدنسازی بپردازید.

شیکر بدنسازی با بطری‌های آب که در گذشته از آن استفاده می‌شد فرق می‌کنند. این وسیله یا ابزار دارای مکانیزم میکس کردن است در حالی که بطری‌های آب چنین ویژگی را ندارند. شیکرها معمولاً ضد زنگ می‌باشند و تراشه یا پوسته اندازی ندارند همچنین آب از مجاری آن به بیرون نمی‌ریزد. معمولا در درون این شیکرها همزن‌های توپی شکل و پروانه‌ای وجود دارد و همچنین صافی‌ها و مینی موتورهای خودکار برقی و شارژی نیز در این شیکرها وجود دارد که جای مخلوط‌کن‌های دستی را گرفته‌است. معمولا این تیغه‌ها و توپ‌های شیکر ضد زنگ می‌باشند و می‌توانند ضخیم‌ترین مواد را با همدیگر ترکیب کنند.

کاربرد شیکر بدنسازی

بعضی از افراد شیکر بدنسازی را مانند قمقمه های قدیمی می‌دانند اما باید بگوییم این دو متفاوت هستند. شیکر هایی که امروزه طراحی می‌شوند دارای مکانیزم میکس کردن بوده و مجرای محکمی دارند که قطره ای آب از آن خارج نمی‌شود. اجزای شیکر ها با قمقمه های قدیمی فرق می‌کند.مهم ترین ویژگی این ابزار استحکام و ضد نشت بودن آن است.

کاربرد این شیکر ها برای بدنسازان در هنگام ورزش و یا پس از آن می‌باشد که به راحتی می‌توانند مواد پروتئینی، موز، کره، مغزها و عسل را بوسیله میکسر مخصوص با هم ترکیب کنند و به حالت کاملا نرم در آورند. قفل این شیکر ها به آسانی باز و بسته می‌شود و حتی می‌تواند به عنوان یک ظرف ساده آب استفاده می‌شود. از این وسیله می‌توان برای مخلوط کردن انواع میوه ها با آب  و همچنین تهیه آیس کافی هم استفاده کرد.

کربرد شیکر بدنسازی | حامدیان اسپرت

کربرد شیکر بدنسازی | حامدیان اسپرت

 

انواع شیکر بدنسازی

شیکرهای بدنسازی که امروزه طرفداران زیادی در بین ورزشکاران پیدا کرده است انواع مختلفی دارد. نوع ساده آن برای بدنسازان حرفه ای پیشنهاد نمی‌شود. معمولا برای افراد حرفه ای در بدنسازی شیکر بدنسازی سه تیکه و دوتیکه پیشنهاد می‌شود. نوع سه تیکه و دوتیکه دارای محفظه هایی جداگانه برای آب، مکمل و قرص ورزشی می‌باشد. این شیکر ها دارای صافی فلزی برای ترکیب کردن پودر ها هستند. همه این شیکر ها دارای لیوان مخصوصی هستند که دهانه گشادی دارد و مکمل ها به راحتی در آن حل می‌شوند. جنس این لیوان از پلاستیک می‌باشد.

شیکر ها به دو دسته دستی و برقی تقسیم می‌شوند. نوع برقی دارای موتور الکتریکی کوچک می باشد که برای ترکیب مکمل های ورزشی تیغه ها را بکار می‌اندازد.جنس بدنه شیکر ها به انواع پلاستیکی و استیل و شیشه ای تقسیم می‌شود. در اینجا  انواع مختلف شیکر ها را معرفی میکنیم.

شیکر ورزشی دستی

این شیکرها دارای همزن‌های توپی و فنرهای میکس هستند که به مخلوط‌ شدن پودرهای پروتئینی و موادی که داخل آنها ریخته‌می‌شود کمک فراوانی می‌کنند. موادی که شیکرها از آن ساخته‌ می‌شود غیر سمی می‌باشد و از لک‌ شدن و بو گرفتن آن جلوگیری می‌کند. این محصول به‌گونه‌ای طراحی‌ شده‌ است که به شما کمک می‌کند تا مکمل‌های پودری را به راحتی در آن حل کنید.

شیکر ورزشی برقی

این شیکر شبیه مخلوط کن می‌باشد و در شکل‌های برقی و شارژی وجود دارد. این محصول دارای یک تیغه فلزی می‌باشد که برای درست کردن اسموتی و مخلوط کردن پودرهای پروتئینی مناسب است. یکی از مزایای این شیکر قابل حمل بودن آن می‌باشد.

شیکر یک تیکه

مخزن این مدل شیکر برای نگه داشتن پودر و مکمل‌های ورزشی مناسب نیست. بنابراین این مدل از شیکرها برای  ورزشکاران حرفه‌ای گزینه مناسبی نمی‌باشد. این شیکرها معمولاً از یک مخزن نگهداری آب تشکیل می‌شود و توپ پلاستیکی در داخل آن وجود دارد که مکمل‌هایی که داخل آن ریخته‌می‌شود به راحتی ترکیب و حل می‌شوند.

شیکر دو تیکه

ورزشکاران حرفه‌ای می‌دانند که مصرف مکمل‌ها در زمان مناسب تاثیر بیشتری می‌گذارد. اگر نیاز به مصرف مکمل‌ها قبل و در هنگام تمرین و یا بعد از آن دارید مسلماً باید قوطی‌های بزرگی از مکمل را با خود حمل و نقل کنید اما شیکرهای دو تیکه کار شما را راحت می‌کند. این شیکرها یک مخزن برای نگهداری کپسول و مکمل‌های ورزشی دارند. با کمک این شیکرها دیگر نیازی به حمل و نقل مکمل‌ها در ظروف بزرگ ندارید و همچنین نیازی نیست که آنها را داخل پلاستیک بریزید.

شیکر بدنسازی سه تیکه

از شیکرهای پرطرفدار بین ورزشکاران حرفه‌ای می‌باشد. این شیکرها حرفه‌ای می‌باشند و دو مخزن نگهداری مجزا دارند. مخزن دوم به عنوان محفظه نگهداری کپسول بدنسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سه تیکه بودن این شیکر به شما این اجازه را می‌دهد تا بتوانید همزمان دو نوع مکمل ورزشی را با خود به باشگاه ببرید و در موقعیت‌ها و زمان‌های مناسب از آنها استفاده کنید.

شیکر بدنسازی چند تیکه | حامدیان اسپرت

شیکر بدنسازی چند تیکه | حامدیان اسپرت

 

شیکرهای مخصوص پروتئین

این شیکر کمی با دیگر شیکرهای بدنسازی فرق می‌کند در واقع می‌توان گفت این مدل از شیکرها پیشرفته‌تر می‌باشند. وظیفه این شیکرها ترکیب مواد با آب می‌باشد. تفاوت این شیکرها با انواع دیگر در این است که آنها امکانات جانبی مثل توری، فنر و واشرهای سیلیکونی دارند. یک نکته مهم در مورد تمامی شیکرها و انواع جاگ واتر این می‌باشد که فنر و توری آنها باید جوری طراحی شود که آب و مکمل کاملاً با یکدیگر ترکیب بشوند و هیچ مواد ته نشین شده‌ای در ظرف باقی نماند.

شیکر دو مخزنه

شیکر دو مخزنه جذاب‌ترین شکل شیکرها می‌باشد. این شیکرها دو مخزن دارند و برای استفاده دو مکمل ورزشی به صورت همزمان به کار می‌روند. این دو مخزن از یکدیگر کاملاً جدا هستند و از مخلوط شدن دو مکمل جلوگیری می‌کنند در نتیجه می‌توانید قبل از اینکه به باشگاه بروید مکمل ‌ها را میکس کرده و با خود ببرید. همچنین دارای ظرفیت بسیار خوبی می‌باشند.

شیکر دو مخزنه | حامدیان اسپرت

شیکر دو مخزنه | حامدیان اسپرت

 

بهترین شیکر بدنسازی

برای اینکه بتوانید بهترین شیکر بدنسازی را انتخاب کنید لازم است تا به استانداردهای لازمی که یک شیکر خوب باید داشته باشد در هنگام خرید شیکر بدنسازی توجه کنید. همواره در نظر داشته باشید که کیفیت بسیار مهم‌تر از قیمت می‌باشد. بنابراین به دنبال خرید شیکر بدنسازی ارزان نباشید. در زیر به ویژگی‌هایی که یک شیکر خوب باید داشته باشد اشاره می‌کنیم.

جنس بطری شیکر

برای شیکر پروتئین ۳ فاکتور اصلی را باید در هنگام خرید شیکر بدنسازی در نظر بگیرید. این سه عامل عبارتند از جنس بطری، مکانیسم مخلوط و درب آن. جنس بطری علاوه بر اینکه بر روی زیبایی آن تاثیر زیادی می‌گذارد بر روی طعم و دما نیز تاثیر دارد. معمولاً جنس پلاستیکی شیکر متداول می‌باشند اما تمام پلاستیک‌ها مانند یکدیگر نیستند. در هنگام خرید شیکر بدنسازی دقت کنید تا از مواد شیمیایی مضر درست نشده باشد زیرا در صورت نامرغوب بودن جنس شیکر مواد شیمیایی به نوشیدنی شما وارد می‌شود.

رایج‌ترین جنس شیکر که مورد استفاده قرار می‌گیرد فولاد ضد زنگ و شیشه می‌باشد. در بعضی از مدل‌ها یک لیوان شیشه‌ای که دارای صافی است و دربی که از فولاد ضد زنگ ساخته‌ شده‌است وجود دارد. اگر به دنبال خرید شیکر بدنسازی ارزان هستید باید بدانید که به جای فولاد ضد زنگ معمولاً پلاستیک جایگزین می‌گردد.  سعی کنید از این جنس‌ها دوری کنید. ظروف مسی نیز یکی دیگر ازجنس های شیکر می‌باشد که با وجود زیبایی که دارد اما مراقبت زیادی نیاز دارد.

لیوان شیکر

این لیوان‌ها به صورت عایق بندی‌شده هستند و باعث خنک نگهداشتن نوشیدنی می‌شوند. در نتیجه این قابلیت باعث می‌شود تا آنها به یک گزینه عالی برای روزهای گرم و آفتابی تبدیل گردند. معمولا جنس این لیوان‌ها از فولاد ضد زنگ عایق و دوجداره می‌باشد که قابلیت نگهداری مایعات به صورت خنک تا ۲۴ ساعت را دارا است. لیوان‌های شیشه‌ای مدل دیگری از این شیکرها می‌باشند که به علت جنس شیشه‌ای که دارند ذاتاً در برابر بو و لک مقاومت بالایی نشان می‌دهند اما بسیاری از مردم به خاطر نگرانی بابت شکسته‌شدن لیوان آن را انتخاب نمی‌کنند.

مکانیزم مخلوط کردن

فنجان‌های شیکر  با انواع سنتی یا بطری‌های آب فرق می‌کنند زیرا آنها دارای مکانیزم ترکیب کردن مواد می‌باشند. انواع مختلفی از مکانیز‌م های ترکیب کردن مواد وجود دارد که عبارتند از: همزن‌های توپی یا پروانه‌ای، صفحات درونی یا صافی‌ ساخته شده و موتورهای کوچک خودکار، توپ ویسک، توپ میکسر یا همزن.

درب شیکر

یکی از نکاتی که در هنگام خرید بهترین شیکر بدنسازی باید به آن توجه کنید و برای مخلوط کردن مواد بسیار مهم می‌باشد درب لیوان شیکر است که باید محکم بسته شود و شل نباشد. معمولاً اکثر شیکرها از درب‌هایی ساخته می‌شوند که محکم شده و ضد نشت می‌باشند. این درب‌ها معمولاً به آسانی در مکان خود پیچ‌خورده و یک مهر و موم ایمن به وجود می‌آورند. با یک ضربه محکم درب  کاملاً بسته‌شده و برای مخلوط کردن مواد آماده می‌شوند.

هدف

در زمان خرید شیکر بدنسازی دقت کنید که هدف شما از خرید این وسیله چه می‌باشد تا بتوانید بهترین شیکر بدنسازی را انتخاب کنید. معمولاً هدف اصلی این وسیله مخلوط کردن پودرهای پروتئینی می‌باشد اما می‌تواند برای نوشیدنی‌هایی مثل آبمیوه یا نوشیدنی ورزشی قهوه یخ زده یا برای آب ساده نیز مورد استفاده قرار گیرد.

طراحی شیکر ها

در هنگام خرید بهترین شیکر بدنسازی به طراحی این ابزار نیز توجه زیادی کنید. زیرا طرح مورد پسند شما باعث می‌شود که استفاده طولانی مدت از این ابزار برای شما خسته کننده نباشد. بسیاری از بدنسازان بطری های شیکر خود را با لباس‌های ورزشی خود ست می‌کنند.

اندازه شیکر

شیکرها دارای لیوان‌هایی هستند که در اندازه‌های متفاوت وجود دارد. این لیوان‌های شیکر از اندازه بزرگ تا مینی دسته‌بندی شده‌اند و انتخاب اندازه لیوان شیکر بستگی به  کاری که می‌خواهید انجام دهید و موادی که می‌خواهید در آن مخلوط کنید دارد.

استفاده از شیکر در باشگاه | حامدیان اسپرت

استفاده از شیکر در باشگاه | حامدیان اسپرت

 

شیکر بدنسازی حرفه ای

شیکر ها دارای مدل‌های مختلفی می‌باشد و ورزشکاران بسته به حجم مورد نیاز خودشان در طول روز از آنها  استفاده می‌کنند. بطری‌های شیکر آمده‌اند تا جایگزین مخلوط کردن شیک‌های پروتئین با دست شوند. بدنسازان حرفه‌ای به دنبال شیکرهای خاص و حرفه‌ای برای رفع نیاز خود می‌باشند. شیکرهای مورد نظر آنها باید تمام خصوصیاتی را که یک بدنساز حرفه‌ای نیاز دارد بتواند برآورده کند. بنابراین این افراد برای خرید شیکر حرفه‌ای باید به نکات زیر توجه کنند.

محکم بسته شده و نشت نکنند

مهمترین ویژگی که در هنگام انتخاب و خرید شیکر حرفه‌ای باید به آن توجه شود ضد نشت  بودن آن می‌باشد.  اگر شیکری که انتخاب می‌کنید باعث شود تا پروتئین شما در داخل باشگاه بریزد و یا کیف شما را کثیف کند این شیکر ظرف مناسبی نمی‌باشد. زمان انتخاب شیکر حرفه‌ای باید ظرفی را انتخاب کنید که تضمین می‌کند حتی قطره‌ای  از پروتئین شما به بیرون نشت پیدا نمی‌کند.

گنجایش

اندازه و حجم شیکر برای بدنسازان حرفه‌ای بسیار مهم می‌باشد زیرا در طول روز پروتئین زیادی مصرف می‌کنند. گنجایش مناسب ظرف باعث می‌شود تا به جای اینکه چندین بار در روز پودر پروتئین را ترکیب کنید بتوانید در تعداد دفعات کمتر میزان بیشتری پروتئین بنوشید.

سازوکار مخلوط کردن

بسیاری از شیکرها دارای توپ سیمی مخلوط کن می‌باشند که کمک می‌کنند تا پودر و یا تکه‌های پودر پروتئینی در قسمت پایینی شیکر باقی نماند. این ویژگی کمک می‌کند تا در کنار فواید شیکر از تمام مواد غذایی به صورت درست استفاده شود.

شستشو در ماشین ظرفشویی

بدنسازان حرفه‌ای به خاطر محدودیت وقت نیاز به شیکری دارند که بتوانند آن را به صورت سریع در ماشین ظرفشویی بشویند در نتیجه به دنبال شیکرهایی هستند که بتواند به راحتی قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارا باشد.

سیستم دو تیکه

بعضی از افراد حرفه‌ای در بدنسازی به دنبال شیکرهایی هستند که دو مخزنه هستند و اجازه می‌دهد تا دو نوشیدنی مختلف را در یک زمان با خود به همراه داشته باشند. این ویژگی مخصوصاً برای افرادی که از دو نوشیدنی متفاوت قبل  از تمرین و بعد از تمرین استفاده می‌کنند مناسب می‌باشد.

شیکر سه تیکه | حامدیان اسپرت

شیکر سه تیکه | حامدیان اسپرت

 

جنس

بدنسازان حرفه‌ای به دنبال شیکرهای بدنسازی هستند که دوام بالایی داشته باشد و ضد زنگ باشد و همچنین با درجات مختلفی تولید شده باشد. همچنین شیکر مورد نظر این افراد باید از درپوش با تحمل فشار بالا درست شده باشد. همچنین ضد بو بودن این ظرف‌ها بسیار مهم می‌باشد. از نکات مهم خرید شیکر حرفه ای می‌توان به این نکته اشاره کرد که شیکر شما بهتر است بیسفنول A نداشته باشد زیرا این ماده بسیار برای سلامتی شما مضر می‌باشد.

راحتی حمل

حمل راحت شیکر گزینه‌ای بسیار مهم برای انتخاب آن می‌باشد. بعضی از این شیکرها حلقه‌ای دارند که به بدنه خارجی کیف متصل شده و به راحتی حمل و نقل می‌شود.

محل ذخیره اضافی

افراد حرفه‌ای معمولاً به دنبال شیکری هستند که فضای اضافی برای نگه داشتن پودر پروتئین، ویتامین‌ها و مکمل‌ها دارا باشد. این ویژگی باعث می‌شود تا شما ظروف مختلف را با خود حمل نکنید همه این مواد را در یک شیکر بدنسازی حرفه‌ای قرار دهید.

فنر شیکر بدنسازی | حامدیان اسپرت

فنر شیکر بدنسازی | حامدیان اسپرت

 طرز استفاده از شیکر بدنسازی

معمولاً بدنسازان پودرهای پروتئینی را با یکدیگر مخلوط می‌کنند و برای دریافت انرژی و کالری از آنها در هنگام تمرین استفاده می‌کنند. در واقع شیکر از لوازم ضروری بدنسازان محسوب می‌شود. زیرا برای عضله سازی و حجیم کردن ماهیچه به ترکیبات پروتئینی نیاز است. شیکرها دارای محفظه‌های داخلی و خارجی می‌باشند که برای نگهداری مواد خشکی مثل قرص های انرژی زا و پودر ها بکار می‌رود.

آنها می‌توانند در این جایگاه‌های‌ ویژه از پودر و قرص‌هایی که مصرف می‌کنند ریخته‌ و در داخل‌ باشگاه با ریختن این پودرها در شیکر و میکس‌کردن آن را آماده‌ سازی نمایند. داخل شیکرها معمولاً توپ فلزی وجود دارد که کار‌ هم‌زدن را انجام می‌دهد. مثلاً وقتی ترکیبی درست می‌کنید و آن را در یخچال می‌گذارید مواد ته نشین‌شده و به ته ظرف می‌رود. توپک‌های شیکر کمک می‌کنند تا موادی که ته نشین شده بهتر حل گردد و شما مخلوطی یک دست داشته باشید.

پس در نظر داشته باشید که اگر شیکر شما از نوع برقی یا شارژی نمی‌باشد حتماً فنر شیکر یا توپ آن را در داخل بطری و همراه خود داشته باشید تا بتوانید ترکیبی خوب و درستی برای خود بسازید.

 شیکر برقی بدنسازی

شیکر برقی یا شارژی وسیله‌ای است که برای ترکیب مکمل‌های ورزشی پروتئین‌ها و پودرهای ویتامینی که در برنامه غذایی باشگاه وجود دارد استفاده می‌شود. این وسیله به ترکیب بهتر و راحت‌تر مواد کمک کرده و مانع گلوله شدن و حل نشدن پودرها در داخل آب می‌شود. شیکرهایی که به صورت شارژی و باتری خور می‌باشند موتور کوچکی دارند که با برق یا شارژ کار می‌کند. این موتور باعث ایجاد جریان داخلی در شیکر می‌شود که باعث حل شدن مواد درون آن می‌گردد.

این شیکرها دارای تنظیمات داخلی برای تنظیم سرعت مخلوط کردن می‌باشد. تنظیمات این شیکرها با توجه به نیاز ورزشکار انجام می‌گیرد. شیکر برقی به دو دسته تقسیم می‌شود که شیکر شارژی که با باتری قلمی کار می‌کند و شیکر برقی که باید مستقیماً آن را به برق وصل کرد. شیکرهای شارژی به وسیله باتری کار خود را انجام می‌دهند. این باتری‌ها قابلیت شارژ شدن دارند. بعد از شارژ باتری از شیکر می‌توان برای یک مدت زمان مشخصی استفاده کرد. معمولا حمل و نقل این وسایل آسان‌تر است و نیازی به نیروی برق و انرژی برق ندارد.

شیکر برقی | حامدیان اسپرت

شیکر برقی | حامدیان اسپرت

مزایای استفاده از شیکر برقی

 •  ترکیب یکنواخت تر و سریعتر مواد با یکدیگر
 • ممانعت از تشکیل گلوله‌ها و یا دانه‌های خشک در مخلوط
 • قابلیت تنظیم سرعت مخلوط‌ کردن بسته‌به نیاز ورزشکار
 • استفاده آسان  و حمل و نقل راحت به مکان‌های مختلف

مشخصات شیکر برقی مناسب برای باشگاه و بدنسازی

معمولاً این شیکرها با ویژگی‌های خاصی طراحی می‌شوند. طراحی این دستگاه‌ها بگونه‌ای است که به شما امکان مخلوط‌‌ کردن و ساختن نوشیدنی‌های پروتئینی و تقویتی مانند مکمل‌های بدنسازی داخل باشگاه را می‌دهد. طراحی این وسیله‌های برقی به گونه‌ای است که توان مخلوط‌ کردن پودرها و مواد مختلف را دارند. همچنین بعضی از این شیکرها یک قسمت اضافه برای نگهداری پودرها و مکمل‌های ورزشی دارند.

بهترین شیکر برقی برای مکمل بدنسازی

بهترین شیکر برقی برای مکمل بدنسازی  که در باشگاه‌ها استفاده می‌شود شیکر باتری خور می‌باشد زیرا می‌تواند مواد سنگینی مثل یخ و پروتئین را با یکدیگر به خوبی ترکیب کند. از ویژگی‌های مهمی که هنگام خرید شیکر برقی باید به آن توجه شود عبارتند از:

 1. باید قدرت لازم برای ترکیب کردن مواد سنگین را داشته باشد
 2. شیکر برقی خوب باید بتواند با سرعت کافی مواد را در مدت زمان کوتاهی با هم مخلوط کند
 3. استفاده از این شیکر باید آسان باشد و پیچیدگی زیادی نداشته باشد
 4. ظرفیت آن باید برای مخلوط کردن موادی مورد نیاز بدنساز کافی باشد
 5. باید از مواد با کیفیت درست شده باشد
شیکر بدنسازی دو تکه | حامدیان اسپرت

شیکر بدنسازی دو تکه | حامدیان اسپرت

قیمت شیکر بدنسازی

قیمت شیکر بستگی به عوامل مختلفی دارد. این عوامل عبارتند از نوسانات ارزی و دلاری، کیفیت مواد اولیه، جنس، شرکت‌ سازنده، چند تیکه‌ بودن، حجم و گنجایش. برای تهیه شیکر بدنسازی به قیمت مناسب می‌توانید به فروشگاه حامدیان اسپرت مراجعه کنید.

شیکر بدنسازی جاگ واتر | حامدیان اسپرت

شیکر بدنسازی، جاگ واتر | حامدیان اسپرت

سخن پایانی

در رشته بدنسازی نوشیدن‌ آب و مکمل‌های ورزشی از اهمیت بالایی برخوردار است. شیکرهای بدنسازی ‌ظرف های استوانه‌ای شکلی هستند که بدنسازان برای نوشیدن آب و ترکیب مکمل‌های پودری بکار می‌برند. در بدنسازی  مکمل‌ها و پودر‌های پروتئینی از نظر تغذیه بسیار مهم می‌باشند. این شیکرها به بدنسازان کمک می‌کنند تا به راحتی پودرهای پروتئین و مکمل‌ها را با هم ترکیب کنند. معمولا در داخل این بطری‌ها توپک‌های فلزی قرار گرفتند که باعث بهتر حل شدن مواد با یکدیگر می‌شوند. معنی واژه شیک تکان دادن می‌باشد. این شیکرها در انواع مختلف دستی و برقی و شارژی وجود دارند که بسته‌به هدف ورزشکار و نیاز او از این شیکرها می‌تواند استفاده‌ کند.

دیدگاهی در مورد “خرید شیکر بدنسازی ارزان

 1. mohsen sharifi گفت:

  سلام
  این شیکر هارو عمده هم فروش دارین؟

  1. سعید حامدیان گفت:

   درود?
   بله تمامی اجناس به صورت عمده هم فروش داریم.
   برای اطلاع از قیمت ها با کارشناس فروش مجموعه از طریق واتساپ در ارتباط باشید

 2. امیر رضا جوانمرد گفت:

  من شیکر برای باشگاه میخوام
  کدوم مدلشو بخرم؟

  1. سعید حامدیان گفت:

   سلام وقتتون بخیر ?
   اگه برای باشگاه نیاز دارین، مدل های زیر پیشنهاد میشه:
   شیکر فلزی
   شیکر اسپایدر
   شیکر دسته دار دو طبقه
   move
   powerade
   eyun در پیچی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *