کش لوله ای یکی از وسایلی است که در ساخت تجهیزات پزشکی، تفریحی و ورزشی استفاده می شود. همچنین در ساخت لوازم صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. انواع کش های ورزشی cx با استفاده از این کش تهیه می شوند. همچنین در ساخت تیرکمان کاربرد دارد. قطر این کش 10 میلی متر است.

کش لوله ای چیست ؟

جنس این کش لاتکس است و در مقابل رطوبت کاملا با دوام و مقاوم است. به همین ترتیب محصولاتی که از کش لوله ای تهیه می شوند، ضد آب هستند. از آنجایی که این کش از جنس پلیمری است، در برخورد با اجسام تیز پاره می شود. این محصول در ساخت کش های ورزشی بکار میرود و برای بدن سازی و انواع تمرینات ورزشی از این کش استفاده می کنند. ( جالب است بدانید از کش های جنس لاتکس استفاده فراوانی می شود. به عنوان مثال کش تقویت انگشت نیز از جنس لاتکس است. )

از این محصول برای ساخت تیرکمان نیز استفاده می شود. همچنین برای ساخت رگ بند نیز استفاده می شود. این محصول کاربرد های زیادی دارد از جمله این کاربرد ها میتوان به ساخت تجهیزات پزشکی و ورزشی اشاره کرد. این محصول به تراتیوب نیز معروف است.

کاربرد های کش لوله ای

این کش از جنس پلاستیک بسیار با دوام ساخته شده که رنگ های متنوعی دارد و میزان کشش و قدرت های متفاوتی دارد. برای انجام انواع تمرینات ورزشی مانند تمرین ها رزمی، پیلاتس و ایروبیک کاربرد دارد ورزشکاران برای استفاده از این کش آن را به دسته های مخصوص متصل کرده و استفاده میکنند که همین امر متصل کردن به ورزشکار کمک می کند تا بتواند انواع حرکات ورزشی را در سه سطح جلو، عقب و پهلو انجام دهد.

تمریناتی که به وسیله این کش ها انجام میگیرد یک تمرین بدنی کامل بشمار می رود و باعث افزایش استقامت بدن و قوی شدن عضلات می شود و برای انواع رشته های بدنسازی، رزمی، پیلاتس و افرادی که عضلات ضعیفی دارند و نیاز دارند تا قدرت عضله های خود را افزایش بدهند.

این محصول در اندازه های مختلف و رنگ بندی های متنوع موجود است، بسیار سبک و کم هزینه است که شما میتوانید بدون رفتن به باشگاه و در منزل با آن تمرینات ورزشی انجام دهید و از آنجایی که بسیار سبک است، قابل حمل است و شما می توانید آن را همه جا با خود ببرید.

شما مشتریان عزیز با خرید کش لوله ای میتوانید محصول را در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. 🙂

مزایای استفاده 

  • کاربرد برای افزایش آمادگی جسمانی انعطاف پذیری بدن و افزایش قدرت عضله ها
  • کم هزینه و مقاومت بالا
  • کم حجم و سبک
  • کاربردی برای افراد تازه کار
  • مناسب برای ساخت تیرکمان
  • مناسب برای ورزش های رزمی، پیلاتس و ایروبیک

توجه: لطفا قبل از کار با این کش حتما گرم کنید.

خرید کش لوله ای و قیمت آن

از آنجایی که این محصول کاربرد های زیادی برا ورزشکاران دارد تقاضا برای خرید این محصول افزایش پیدا کرده؛ شما می توانید خرید کش لوله ای را از فروشگاه های آنلاین حامدیان اسپرت و فروشگاه های تجهیزات ورزشی به صورت آنلاین انجام دهید. همچنین قیمت کش لوله ای به کیفیت کش و فروشگاهی که از آن خرید میکنید بستگی دارد.