ساخت انواع سازه کراس فیت (کراسفیت) + خرید و مشاوره رایگان!

جهت اطلاع از قیمت‌ها همچنین مشاوره رایگان ساخت انواع سازه کراس فیت، بر روی یکی از گزینه های زیر کلیک کنید:

در انواع رنگ، ابعاد و مدل، باتوجه به سلیقه شما!

سازه کراسفیت بهترین شریک برای رسیدن به تناسب اندام و دوستدار سلامتی شما است. سازه crossfit یک سازه ورزشی موثر و ایمن بوده که می‌تواند به شما کمک کند تا به اهداف تناسب اندام در خانه یا در باشگاه‌های حرفه‌ای دست یابید. این سازه بدنسازی برای بهبود قدرت بدن و کاهش وزن بسیار موثر هستند. سازه کراسفیت حتی برای مبتدیان نیز مناسب است. چه یک تمرین سخت انجام دهید یا تمرینات تناسب اندام را آغاز نمایید، سازه کراسفیت بهترین وسیله تناسب اندام برای افراد مشتاق به سلامتی محسوب می‌شود. در واقع تجهیزات قدرتمندی است که مزایای زیادی برای مردم دارد.

سازه کراس فیت | حامدیان اسپرت

سازه کراس فیت | حامدیان اسپرت

سازه کراس فیت (کراسفیت) چیست؟

احتمالاً با مشاهده ویدئوهای کراسفیت با خود فکر می‌کنید که چقدر می‌تواند ترسناک باشد و شما نمی‌توانید از پس آن برآیید؛ یا شاید باید کمی قوی‌تر شوید و تناسب اندام بهتری داشته‌باشید تا بتوانید آن را امتحان کنید؛ اما باید بدانید که تمرینات سازه کراسفیت برای همه در هر سطح از اندامی قابل دسترس است. به این دلیل که هر تمرینی را می‌توان مطابق با توانایی شما یا تنظیم دامنه حرکت، تغییر داد.

همچنین اکثر تمرینات هر روز تغییر می‌کنند، بنابراین شما هرگز همان تمرین را دو بار انجام نمی‌دهید. تمریناتی که در طی چند جلسه انجام می‌دهید ممکن است مشابه باشند ولی نحوه ارتباط آنها با تمرینات جدید متفاوت است. علاوه‌بر آن تکرار حرکت، سرعت و مدت زمان تمرین نیز با هم فرق می‌کنند.

همان‌طور که مشخص است، تمرینات کراسفیت نیاز به وسایل گسترده و متنوعی دارند. به همین دلیل با گذشت زمان افراد فعال در این حوزه در تلاش بوده‌اند تا تجهیزات موثرتر و بهتری را برای این ورزش فراهم سازند. در نتیجه امروزه می‌توانید سازه کراسفیت را در خانه‌ها یا باشگاه‌ها مشاهده نمایید که فضای کمتری را اشغال می‌کنند؛ اما تمامی تمرینات را در بر می‌گیرند. در حال حاضر مردم بیشتر به خرید سازه کراسفیت تمایل دارند تا آنکه تجهیزات زیادی را در خانه انبار کنند.

انواع متعلقات سازه کراسفیت

CrossFit یک برنامه تمرینی چالش برانگیز و پویا است که به تجهیزات خاصی نیاز دارد تا به شما در رسیدن به اهداف مربوط به تناسب اندام کمک کند. چه در کراسفیت، جدید باشید و چه یک ورزشکار باتجربه، برای اطمینان از ایمنی، کارایی و اثربخشی در طول تمرینات خود به تجهیزات و سازه مناسب نیازمند خواهید بود. این راهنمای جامع به شما کمک می‌کند تا در مورد تجهیزاتی که برای کراسفیت به آن‌ها نیازمند هستید را آگاهی یابید.

رک اسکات (اسکوات)

قفسه اسکات نوعی از تجهیزات و لوازم بدنسازی قدرتی محسوب می‌شود که برای تحمل وزن هنگام انجام اسکات طراحی شد. هدف اصلی آن کمک به شما در پیشرفت اسکات با افزایش وزن است. این بدان معناست که شما می‌توانید وزنه‌هایی را بلند کنید که بدون رک اسکات، به تنهایی قادر به بلندکردن آن‌ها نیستید. اگرچه این وسیله برای کمک به اسکات در نظر گرفته‌شده است؛ اما در واقع می‌توانید تمرینات مختلفی را با آن انجام دهید که شامل موارد زیر می‌شوند.

 • پرس شانه
 • فشار پشت
 • اسکات پشت
 • لانگز هالتر
 • دد لیفت
 • پرس بالای سر
رک اسکوات | حامدیان اسپرت

رک اسکوات | حامدیان اسپرت

نردبان مانکی بار افقی

نردبان افقی که به عنوان “میله میمون” نیز شناخته می‌شود، یک تمرین عالی برای قدرت شانه و بازو است. این وسیله این امکان را به فرد می‌دهد تا با استفاده از هماهنگی دست، چشم و قدرت بدن از یک میله به میله دیگر تاب بخورد. از نردبان افقی می‌توان برای طیف گسترده‌ای از تمرینات از جمله کشش، بالا بردن پا، کشیدن زانو و… استفاده کرد. این تمرینات یک مکمل حیاتی برای هر ورزش در فضای باز هستند؛ زیرا می‌توانند توسط پیر و جوان، افراد یا گروه‌ها مورد استفاده قرار گیرند. چه در پارک عمومی، مجتمع یا محوطه مدرسه باشند، نردبان افقی یک تمرین ضروری برای حفظ سلامتی بدن به‌شمار می‌ورد.

نردبان مانکی بار افقی | حامدیان اسپرت

نردبان مانکی بار افقی | حامدیان اسپرت

نردبان سوئدی

میله‌های دیواری نردبان سوئدی برای تمرینات قدرتی موثر، مناسب هستند. همچنین می‌توانند برای گرم کردن و کشش مورد استفاده قرار گیرند. به لطف بخش شیب‌دار با نوار کششی، شما تقریباً امکانات نامحدودی برای تمرین خود خواهید داشت. میله‌های دیواری نردبان سوئدی، پایه‌ای برای تمرینات قدرتی، گرم کردن بدن و حرکات کششی به‌شمار می‌روند.

بنابراین به‌عنوان تجهیز باشگاه بدنسازی خانگی استفاده همه‌جانبه دارند. تمرینات روی میله‌ها یک ورزش طبیعی است که در آن از وزن بدن خود بیشتر کار می‌کشید. تمرین، به‌طور همزمان گروه‌های عضلانی زیادی را به‌کار می‌گیرد، بدن را تقویت ساخته و دامنه حرکتی مفاصل و رباط‌ها را افزایش می‌دهد. با میله کشش، می‌توانید تمرینات حرفه‌ای پشت، شانه و شکم را انجام دهید. فاصله بین میله کشش و میله‌های دیوار 60 سانتی‌متر است که راحتی تمرین شما را تضمین می‌کند.

نردبان سوئدی | حامدیان اسپرت

نردبان سوئدی | حامدیان اسپرت

جامر آرم (jammer arm)

بازوهای جامر یک وسیله بدنسازی شگفت‌انگیز هستند که تمریناتی حرفه‌ای و تطبیق‌پذیر را به برنامه شما تزریق می‌کنند. هر بزرگسالی می‌تواند از این وسیله برای تمرینات قدرتی عمومی خود استفاده کند.  جامر آرم برای ورزشکارانی مناسب است که در هر ورزشی شرکت می‌کنند تا خود را قوی‌تر نمایند. رایج‌ترین وسیله برای کسانی که ورزش فوتبال یا کشتی انجام می‌دهند، جامر آرم است. این وسیله تمریناتی انفجاری دارد؛ به این معنا که ورزشکاران حرکات سریع و قدرتمند را در فواصل کوتاه انجام می‌دهند. از نظر تئوری شاید ساده به نظر برسد؛ اما در عمل حتی دشوارتر از چیزی است که فکر می‌کنید.

جامر آرم (jammer arm) | حامدیان اسپرت

جامر آرم (jammer arm) | حامدیان اسپرت

دستگاه کراس اور و نیم کراس اور

دستگاه کراس اور وسیله‌ای است که به‌عنوان انقلابی در تناسب اندام و تجهیز باشگاه بدنسازی محسوب می‌شود. این محصول دارای کابل‌های کششی و قرقره‌های بلبرینگ مهر و موم شده است که در هر تمرین احساس خوبی را به شما القا می‌کند و سبب می‌گردد تا انجام تمرینات با قرقره بالا و پایین آسان‌تر شود. این وسیله یک دستگاه بلند است که برخی از آن‌ها به شکل T ساده‌ بوده و برخی دیگر دارای اتصالات بیشتری هستند که آن را به دستگاهی حجیم تبدیل می‌کند و نمی‌توان آن‌ها را در هنگام تمرین نادیده گرفت.

این قطعه به‌گونه‌ای طراحی شده که کل بدن شما را در سطوح مختلف به‌کار می‌گیرد و برای تمرینات قدرتی بسیار مفید است. کراس اور یکی از محدود ماشین‌های ورزشی است که ارزش اختصاص دادن زمان را دارد.

دستگاه کراس اور بدنسازی | حامدیان اسپرت

دستگاه کراس اور بدنسازی | حامدیان اسپرت

دیگر متعلقات سازه کراسفیت

با درک هدف و عملکرد هر قطعه از تجهیزات باشگاه‌تان، هم تمرینات خود را بهینه‌تر ادامه می‌دهید و هم به نتایج بهتری دست می‌یابید. فرقی نمی‌کند که می‌خواهید قدرت بسازید، استقامت را بهبود ببخشید یا تحرک را افزایش دهید؛ داشتن تجهیزات مناسب برای موفقیت بسیار مهم است. بنابراین بیایید در رودخانه CrossFit خود غواصی کنیم و از تجهیزاتی که می‌توانند باشگاهمان را بهبود ببخشند، مطلع شویم.

مقر چوب ایروبیک | حامدیان اسپرت

مقر چوب ایروبیک | حامدیان اسپرت

لند ماین (landmine)

لند ماین یک قطعه از تجهیزات ورزشی است که در عضله‌سازی به شما کمک می‌کند. landmine هالتری بوده که روی زمین با وزنه‌ای در انتهای دیگر لنگر انداخته است. زاویه میله به شما اجازه می‌دهد تا نیرو را به‌صورت عمودی و افقی وارد کنید. به همین دلیل شما می‌توانید از یک سرعت ثابت و کنترل‌شده برای حرکت هالتر در یک قوس طبیعی به‌جای یک خط مستقیم بهره ببرید. مین زمینی یا همان لند ماین بسیاری از تمرینات و حرکات را کاملاً ایمن، قابل دسترس‌تر و بدون خطر آسیب برای شما انجام می‌دهد.

 • Landmine برای افرادی که دارای آسیب‌دیدگی، ناهماهنگی یا تحرک محدود هستند، مفید است.
 • انجام تمرینات لند ماین به فضای زیادی نیاز ندارد؛ بنابراین برای افرادی که در خانه از فضای محدودی برخوردار هستند، انتخابی عالی خواهد بود.
 • بسیاری از افراد انجام تمرینات لند ماین را آسان‌تر از انجام حرکات مشابه با هالتر و دمبل می‌دانند.
 • می‌توانید از تمرینات مین زمینی برای تکمیل برخی از حرکات اساسی مانند چمباتمه زدن، ریه زدن و چرخش استفاده کنید.
لند ماین | حامدیان اسپرت

لند ماین | حامدیان اسپرت

دیپ پارالل (dip)

میله موازی یک نوع پیشرفته از تمرین شیب سه سر روی نیمکت یا سطح مرتفع است. این وسیله بر عضلات سه سر، قفسه سینه، شانه‌ها و بازوها تاثیر می‌گذارد. برای انجام تمرینات دیپ پارالل، می‌توانید هم وزن بدن خود را حفظ کرده و هم در طول تمرین وزن اضافی دریافت نمایید. در طول ورزش بهتر است یک کمربند با وزنه‌هایی که به آن متصل می‌باشند را بپوشید.

دیپ پارالل را تنها در صورتی باید انجام دهید که از قبل قدرت بدنی بالایی داشته‌باشید تا بتوانید تمرین را با فرم بدنتان هماهنگ سازید. اگر در شیب‌های وزنی یا دیپ پارالل تازه کار هستید، سعی کنید در ابتدا شیب معمولی روی نیمکت را انجام دهید تا حرکت را پایین بیاورید و قدرت خود را افزایش دهید. همچنین می‌توانید کمکی را به دستگاه دیپ بیفزایید تا زمانی که بتوانید حرکت را با وزن بدن انجام دهید.

دیپ پارالل (dip) | حامدیان اسپرت

دیپ پارالل (dip) | حامدیان اسپرت

جای هالتر

فرقی نمی‌کند که در یک باشگاه تجاری یا خانگی تمرین کنید، هالتر به‌عنوان بخشی جدایی‌ناپذیر از تمرینات شماست. در تمرینات بدنسازی، شما از طیف گسترده‌ای از هالتر، از ابتدا تا پیشرفته را استفاده می‌کنید. به همین دلیل نیاز به‌وسیله‌ای دارید تا آن‌ها را مناسب در جای خود قرار دهد. سازه کراسفیت این ویژگی را در خود گنجانده و شما به‌راحتی می‌توانید بدون خرید وسیله‌ای اضافی از آن بهره‌مند شوید.

اگر می‌خواهید آن را به‌صورت جداگانه خریداری نمایید، انواع آن با ویژگی‌های مختلف در بازار وجود دارند. هالتر در مجموعه وسیعی از تمرینات و برنامه‌های تناسب اندام مورد استفاده قرار می‌گیرد. آن‌ها ابزاری عالی برای ساخت توده عضلانی، بهبود تون عضلانی، افزایش تناسب اندام قلبی عروقی، تقویت تعادل و کمک به کاهش وزن هستند. لیست تمریناتی که می‌توانید با هالتر انجام دهید، گسترده است، از جمله پرس روی نیمکت، ددلیفت، اسکات و پرس بالای سر.

جای هالتر و جای صفحه هالتر | حامدیان اسپرت

جای هالتر و جای صفحه هالتر | حامدیان اسپرت

جای صفحه هالتر

صفحات هالتر، دیسک‌های گردی هستند که برای بلندکردن وزنه‌ها در انتهای هالتر قرار می‌گیرند. صفحات وزنه در اندازه‌ها، وزن‌ها و مواد مختلف وجود دارند. بهترین انتخاب به توانایی‌ها و نحوه برنامه‌ریزی شما برای استفاده از آن‌ها بستگی دارد. زمانی که وارد سالن ورزش می‌شوید، در ابتدا با صفحات کم و با توانایی‌های خودتان شروع می‌کنید و سپس به مراحل پیشرفته و حرفه‌ای می‌رسید. به همین دلیل می‌توانید جای صفحه هالتر را در تمامی باشگاه‌ها مشاهده نمایید که صفحه‌ها مرتب در آن قرار گرفته‌اند. اگر باشگاه خانگی دارید، احتمالاً به یک جای هالتر نیاز پیدا خواهید کرد. در سازه crossfit دیگر نیازی به خرید اضافی نخواهید داشت و تمامی گزینه‌هایی را که می‌خواهید، در این مجموعه وجود دارند.

جای صفحه هالتر | حامدیان اسپرت

جای صفحه هالتر | حامدیان اسپرت

پد وال بال

توپ وال بال یک وسیله ورزشی نرم و متعادل بوده که از چرم مصنوعی ساخته‌شده است. آن‌ها فوق‌العاده بادوام، با دست پر و با نخ‌های ضخیم دوخته می‌شوند. این یک حرکت برای تمام بدن است که نیاز به قدرت دارد. اگر تمرینات را به‌درستی انجام دهید، توپ دیواری به قسمت پایین و بالاتنه شما مانند چهار پا، باسن، همی، پشت، بیس و تریس، سینه، شانه‌ها و هسته برای عضله‌سازی فشار وارد می‌کند. این وسیله سبب می‌گردد تا شما بتوانید تمامی بدن خود را درگیر نمایید. در واقع شما وقتی با قدرت زیاد توپ را پرتاپ می‌کنید، تمامی بدن خود را باید تکان دهید که این کار به افزایش ضربان قلب شما کمک خواهد کرد.

پد وال بال | حامدیان اسپرت

پد وال بال | حامدیان اسپرت

مقر کش

یکی از محبوب‌ترین وسایلی که در سازه کراسفیت مورد استفاده قرار می‌گیرد، مقر کش می‌باشد. شما با استفاده از کش ورزشی می‌توانید تمرینات متعددی برای عضلات پشت، بازو، کمر و شکم اجرا کنید. اما، تمامی این تمرینات زمانی معنای بیشتری پیدا می‌کنند که شما کش‌های مختلف بدنسازی را داشته‌باشید. به کمک این لوازم می‌توانید توده عضلانی بهتری در مناطق مختلف بدن خود بسازید. چه یک فرد مبتدی و چه حرفه‌ای باشید، در تمارین خود قطعاً به انواع کش نیاز پیدا خواهید کرد. مقرکش یکی از ابزارهای سازه کراس فیت است که بر روی سازه نصب می‌شود و تبدیل به محلی برای قرار گیری کش‌های شما می‌شود.

مقر کش | حامدیان اسپرت

مقر کش | حامدیان اسپرت

اسپوتر (spotter arms)

با استفاده از این وسیله در واقع کسی را دارید که وقتی نمی‌توانید؛ انرژیتان تمام شده و به دیوار می‌کوبید و می‌خواهید چند حرکت آخر را حذف کنید؛ به شما کمک می‌کند تا سرپا بایستید. به کمک این دستگاه می‌توانید وزنه‌های سنگین را بدون این‌که مفاصل خود را در معرض خطر قرار دهید، بلند کنید. زمانی که در باشگاه تنها هستید و کسی نیست که به شما در بلندکردن وزنه‌های سنگین کمک کند، چه اقدامی باید انجام دهید؟ اینجاست که اسپوتر به کمک شما می‌آید.

بازوهای اسکواتر یک اتصال اسکوات یا قفسه برقی هستند که به‌عنوان یک «هدایت کننده» عمل می‌کنند تا بتوانید در صورت بروز مشکل، وزن را کاهش دهید. به‌طور معمول بازوهای نقطه‌ای، تقریباً در ارتفاع ران یا زانو به اسکوات یا پاور قفسه متصل می‌شوند. به این معنا که در ارتفاعی که در پایین‌ترین نقطه اسکات قرار دارید، در هنگام تمرینات قدرتی که نمی‌توانید آن‌ها را کامل کنید، آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جیکابز (j-hook)

اگر می‌خواهید سالن بدنسازی خود را ارتقا دهید، بهتر است یک قفسه اسکات یا همان جیکابز به برنامه تمرینی خود اضافه کنید؛ زیرا به‌دلیل تطبیق‌پذیری آن‌ها در اندازه‌های مختلف می‌توانید تمرینات متنوعی داشته‌باشید. همان‌طور که می‌دانید انواع جیکابز در بازار وجود دارند که هر کدام از کارایی مخصوص به خود برخوردار هستند. این وسیله به‌ این دلیل که به شکل J شباهت داشته، به آن قلاب یا جیکابز می‌گویند.

اساسی‌ترین عملکرد آن نگهداشتن هالتر است. آن‌ها از فلز ساخته‌شده و با پلاستیک سنگین وزن مولکولی بسیار بالا پوشانده می‌شود. این کار سبب می‌گردد که شما در هنگام تمرین به‌راحتی بتوانید از خود محافظت نمایید. سازه کراس فیت از مکانی برای جیکابز برخوردار بوده که در هنگام تمرینات قدرتی می‌توانید از آن استفاده کنید.

جیکابز و اسپوتر | حامدیان اسپرت

جیکابز و اسپوتر | حامدیان اسپرت

مقر کیسه بوکس

اگر به‌دنبال تمرینی سرگرم‌کننده هستید که بتوانید در خانه یا باشگاه آن را انجام دهید، تنها چیزی که نیاز دارید یک کیسه پانچ است. سازه کراس فیت به‌گونه‌ای طراحی‌شده تا مکانی برای کیسه بکس‌ها داشته‌باشد. به همین دلیل دیگر به فضای جداگانه‌ای برای آویزان کردن آن نیاز ندارید. اما اگر می‌خواهید تنها کیسه بوکس داشته‌باشید، قطعاً به مقر آن احتیاج خواهید داشت. شما تنها با کیسه پانچ، بدون اینکه آویزان باشید، نمی‌توانید تمرینات خود را دنبال کنید. نیاز به مقری دارید که آن را برای شما نگه داشته‌باشد. مقر کیس بوکس قطعاً یک وسیله ضروری برای هدایت تمرینات، سرعت، قدرت و هماهنگی شما است. به کمک این وسیله تکنیک‌های خود را بهبود ببخشید و آسیب دیدگی‌های ممکنه را بکاهید.

بارفیکس

اگر در حال شروع تمرین هستید، انجام کشش می‌تواند یک تمرین بسیار چالش برانگیز باشد. با این حال اگر از تکنیک‌های مناسب استفاده کنید، این یک راه عالی برای رسیدن به قدرت و ساخت عضله در قسمت بالایی بدن است. یک سازه کراسفیت می‌تواند تمامی امکاناتی که از یک تمرین قدرتی نیاز دارید را برای شما فراهم سازد.

بارفیکس یکی از ابزارهایی است که در سازه crossfit وجود داشته و به شما اجازه می‌دهد تا تمریناتی مبنی بر عضله‌سازی بالاتنه داشته‌باشید. این ابزار حرفه‌ای باعث کشش عضلات بازو و شانه‌ها می‌شود. با انجام منظم بارفیکس، ساعد و شانه‌های شما تقویت خواهند شد. اگر نمی‌توانید کشش را به‌طور کامل اجرا نمایید، انجام آن‌ها با قرارگرفتن در موقعیت و آویزان شدن از میله می‌تواند قدرت شما را در حین تاحرکت کامل افزایش دهد.

بارفیکس | حامدیان اسپرت

بارفیکس | حامدیان اسپرت

درتی بار (dirty south bar)

یکی از ابزارهایی که تقریباً در تمامی نمونه‌های سازه کراس فیت وجود دارد، درتی بار می‌باشد. dirty south bar به‌گونه‌ای طراحی‌شده که افراد با قدهای مختلف می‌توانند در یک مکان حرکت‌های کششی را انجام دهند. اساساً این عمل یک صرفه‌جویی در فضا است. نوار بالایی آن صرفاً برای پشتیبانی است. می‌توانید روی هر یک از میله‌ها حرکات کششی را انجام داده و حلقه‌ها را از هر یک از میله‌ها آویزان نمایید.

میله بالایی را به اندازه‌ای بلند کنید که متناسب با قد شما بوده، میله‌های عضلانی را روی حلقه‌ها قرار دهد. حالا تمرینات کششی خود را اجرا کنید. همچنین می‌توانید با بالابردن عضلات میله‌ای، تمرینات را روی میله بالاتر انجام دهید. برای اجرای تمرینات شکم خود را روی هر دو میله آویزان نمایید.

درتی بار (dirty south bar) | حامدیان اسپرت

درتی بار (dirty south bar) | حامدیان اسپرت

تفاوت سازه کراسفیت و سازه trx چیست؟

اگر به‌دنبال راهی برای رسیدن به اندامی بهتر هستید، ممکن است به ورزش CrossFit یا TRX بیندیشید. هر دوی این روتین‌های ورزشی به دلایل مختلف در بین مردم محبوب شده‌اند. آن‌ها می‌توانند در شرایط خاصی مکمل یکدیگر باشند یا می‌توانید آن‌ها را جداگانه اجرا کنید. کدام یک برای شما مناسب است؟ به‌طور کلی TRX بر تمرینات مقاومتی با وزن بدن، قدرت مرکزی و تحرک تمرکز دارد. از سوی دیگر CrossFit بر ایجاد گروهی از افرادی که با یکدیگر ورزش کنند، تمرکز و بسیاری از تمرینات انجام‌شده در آن نیاز به تجهیزات دارد.

کراس فیت: یک برنامه ورزشی است که بر تمرینات تناوبی با شدت بالا تمرکز دارد که شامل طناب زدن، وزنه‌برداری، اسکات و تمرینات متعدد دیگر می‌شود. CrossFit همچنین یک برنامه رقابتی است که در آن افراد با یکدیگر رقابت می‌کنند. در سازه کراس فیت از تجهیزات زیادی استفاده می‌کنند. برخی از بزرگ‌ترین نمونه‌های تجهیزاتی که در کراسفیت به کار می‌گیرند شامل طناب‌های پرش، کتل بل، نوارهای مقاومتی و ماشین‌های قایقرانی هستند.

تی آر ایکس: زیرمجموعه crossfit محسوب می‌شود. به عنوان مثال بسیاری از افرادی که تمرینات کراسفیت را انجام می‌دهند، قبلاً از نوارهای مقاومتی سازه TRX استفاده کرده‌اند. این باندها نقش مهمی در TRX دارند. با این حال TRX به اندازه سازه CrossFit به تجهیزات نیاز نخواهد داشت. سازه TRX به‌گونه‌ای طراحی شده که تنها چند بند و دستگیره دارد تا شما بتوانید از دیوار آویزان شوید. بنابراین می‌توانید با استفاده از این سیستم در خانه یک تمرین استثنایی داشته‌باشید. این ورزش به تجهیزات زیادی نیاز نداشته و بر قدرت، تعادل و انعطاف هسته مرکزی تمرکز دارد.

خرید سازه کراسفیت

وقتی صحبت از سازه کراسفیت می‌شود، در واقع تجهیزات خاصی دارد که برای یک تمرین موفق ضروری هستند. این سازه می‌تواند به شما در تقویت قدرت، افزایش استقامت و بهبود کلی تناسب اندام کمک کند. دیگر نیازی نیست به‌دنبال خرید تجهیزات متنوع و مختلف باشید که هم فضا را اشغال می‌کنند و هم هزینه زیادی دربردارند. سازه کراس فیت یک تجهیز ورزشی محبوب است که ترکیبی از تمرینات تناوبی با شدت بالا، وزنه‌برداری و ژیمناستیک را دارد. به همین دلیل با خرید سازه کراس فیت می‌توانید تمامی وسایل مورد نیاز خود را داشته‌باشید.

قیمت سازه کراس فیت

تقریباً تمامی افراد علاقه‌مند هستند که برای تجهیز باشگاه بدنسازی خود ابزارهایی مانند رک دمبل، کراس اور، وال بال و… را در خانه داشته‌باشند تا از تمرینات خود نهایت لذت را ببرند؛ اما قطعاً تجهیز یک باشگاه نیاز به هزینه زیادی دارد. سازه کراس فیت شاید وسیله‌ای بسیار ساده به نظر برسد؛ اما اینگونه نیست و تمامی ابزارهایی که شما برای تناسب اندام به آن‌ها نیاز دارید را دربردارد. هنگامی که قصد خرید تجهیزات بدنسازی را دارید حتماً سری به ابزارهای سازه کراسفیت بزنید؛ زیرا آن‌ها شاید کمی گران باشند؛ اما هر آنچه را که نیاز داشته‌باشید در اختیار شما قرار می‌دهند. با سازه کراس فیت برای خود یک باشگاه حرفه‌ای بسازید.

سخن پایانی

اگر هدف شما افزایش قدرت و رسیدن به تناسب اندامی ایده‌آل است، حتماً برای یک دستگاه خوب مانند سازه کراس فیت سرمایه گذاری کنید. داشتن تجهیزات مناسب سبب می‌گردد که شما بیشتر تشویق شوید تا به سراغ باشگاه و تمرینات ورزشی بروید. سازه کراس فیت به‌عنوان یک ماشین عضله‌سازی برای شما کار می‌کند و عملکردی حرفه‌ای از خود برجای می‌گذارد. Crossfit به شما در ایجاد قدرت، استقامت و تناسب اندام کمک می‌کند تا اندامی ایده‌آل برای خود بسازید.

دیدگاهی در مورد “سازه کراس فیت کراسفیت

 1. reza گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ارسال و نصب برای تهران هم مقدوره؟

  1. سعید حامدیان گفت:

   درود
   بله ارسال و نصب انواع سازه ها برای همه شهر ها با پرداخت هزینه مربوطه، مقدوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *