معرفی نیمکت مدرج بدنسازی با بهترین قیمت برای خرید!

سالن های ورزشی با هدف های متفاوتی از جمله رساندن افراد به تناسب اندام، برگرداندن عضلاتی که قبلا آسیب دیده، اضافه وزن و کاهش وزش فعالیت میکنند. ورزش کردن یکی از مهم ترین فعالیت هایی است که باعث حفظ و ارتقای سلامت شما می شود. ورزش باعث کاهش استرس و اضطراب و افسردگی می شود.

همانطور که باشگاه برای بسیاری از افراد اهمیت دارد، تجهیزات بدنسازی نیز از اهمیت خاصی برخوردارند. بسیاری از افراد دوست دارند در خانه ورزش کنند یا حتی در خانه سالن ورزشی دارند. خرید نیمکت مدرج بدنسازی یکی از وسایلی است که هر کسی دوست دارد در تجهیز باشگاه بدنسازی خانگی خود از آن استفاده کند تا در رسیدن به تناسب اندام، سلامتی و زیبایی همراه و همدم او باشد.

نیمکت مدرج باشگاهی | حامدیان اسپرت

نیمکت مدرج باشگاهی | حامدیان اسپرت

انواع نیمکت های باشگاهی

وسیله ای که نقش اساسی را در تمرینات بدنسازی ایفا می کند نیمکت های باشگاهی می باشند. که دارای انواع مختلفی می باشند که به چند نمونه از آن ها اشاره میکنیم:

 • میز بدن سازی چند حالته
 • نیمکت باشگاهی پشت ثابت
 • میز و نیمکت بدنسازی تخت
 • میز بدنسازی کرانچ شکم
 • نیمکت باشگاهی شنا سوئدی
 • میز و نیمکت باشگاهی رک دمبل
 • میز بدنسازی فیله کمر
 • نیمکت بدن سازی پرس زیر سینه
 • میز باشگاهی جلو بازو لاری
 • میز بدنسازی پرس سینه
 • نیمکت بدن سازی پرس بالا سینه

چرا نیمکت مدرج بدنسازی را بخریم؟

 • نکته مثبتی که با خرید این محصول بدست می آورید این است که دیگر نیازی به باشگاه رفتن ندارید و در خانه می توانید تمرینات خود را ادامه دهید.
 • با خرید نیمکت مدرج بدنسازی، درواقع پول خودرا پس انداز کرده اید چراکه نه هزینه رفت و آمد به باشگاه را پرداخت میکنید نه شهریه باشگاه میدهید.
 • از همه مهم تر میتوانید در زمان خود صرفه جویی کنید و وقت بیشتری را با خانواده بگذرانید یا حتی با فرزندان خود ورزش کنید و لذت ببرید.
 • در آخر اینکه حتما راهنمای خرید نیمکت بدنسازی را مطالعه کنید تا با آگاهی کامل نسبت به مدلی که میخواهید آن را بخرید اقدام کنید.

نکاتی مهم در خرید نیمکت بدنسازی

بسیاری از ورزشکاران برای خرید وسیله ی ورزشی مناسب برای باشگاه یا برای تجهیز هوم جیم یا همان باشگاه خانگی خود به اندازه، وزن، رنگ و طرح وسیله ی ورزشی ای که میخواهند بخرند اهمیت میدهند. مخصوصا خانم ها که دوست دارند همه چیز ست و زیبا باشد.

 1. اولین نکته ای که برای خرید نیمکت بدنسازی برای هوم جیم به شما پیشنهاد میدهیم این است که بدنبال مدل های جمع و جور بگردید که جابه جایی برای شما راحت باشد.
 2. کیفیتی که انتخاب میکنید اهمیت دارد چرا که باید تحمل وزنتان را داشته باشد. مخصوصا در باشگاه ها که بسیاری از افراد برای تمرینات ورزشی خود از آن استفاده میکنند.
 3. بیشترین عاملی که در خرید نیمکت مدرج بدنسازی به شما کمک میکند این است که برای چه مدل تمریناتی میخواهید از آنها استفاده کنید و در نهایت می توانید مدل دلخواه خود را پیداکنید.
 4. بررسی کیفیت بدنه، رویه ی نیمکت و جنس اسکلت آن جزو فاکتورهای مهمی هستند که باید به آنها توجه کنید.
 5. اگر میخواهید بدنه ی نیمکت در برابر زنگ زدگی و رطوبت مقاومت لازم را داشته باشد حتما به سراغ جنس باکیفیت بروید.
انواع نیمکت مدرج | حامدیان اسپرت

انواع نیمکت مدرج | حامدیان اسپرت

انواع نیمکت مدرج

نیمکت مدرج بدنسازی به صورت کلی دارای دو مدل ثابت و منعطف می باشد که میزهای منعطف با قابلیت تنظیم امکان اجرای تمرینات مختلف را برای شما فراهم میکند. از این رو انواع مدل ها را حتما بررسی کنید تا در انتخاب خود پشیمان نشوید.

نیمکت های بدنسازی ثابت معمولا ارزان تر هستند و امکانات کمتری نسبت به مدل انعطاف پذیر آن دارند ولی با این وجود هر مدل بستگی به تمرینات ورزشکار دارد.
قابلیت جا به جایی این نیمکت ها باعث می شود که اکثرا خواهان خریدن نیمکت مدرج بدنسازی باشند.

قیمت نیمکت مدرج بدنسازی

هر فردی متناسب با تمرینی که انجام میدهد بدنبال مدل متفاوتی از این نوع می باشد. اما بصورت کلی قیمت های مدل ثابت معمولا ارزانتر از مدل انعطاف پذیر آن می باشد.
هزینه خرید نیمکت مدرج بدنسازی از 3 میلیون شروع می شود. شما میتوانید نیمکت بدنسازی ارزان نیز در بازار پیداکنید که کارایی خوبی داشته باشند و کمتر از 3 میلیون قیمتشان باشد.

روش نگهداری از نیمکت مدرج بدنسازی

اگر هوم جیم ( باشگاه خانگی ) دارید که نیمکت بدنسازی را در هوم جیم خود قرار دهید ولی اگر هوم جیم ندارید سعی کنید حتما آن را در جایی مناسب و بدور از وسایل منزل قراردهید.

 1. هرچند وقت نیمکت بدنسازی را از لحاظ اتصال درست مهره ها و پیچ ها بررسی کنید که مبادا هنگام ورزش سلامتیات به خطر بیوفتد.
 2. هنگام ورزش کردن با نیمکت اگر متوجه ی صدایی غیر عادی شدید حتما به ورزش خود خاتمه دهید و نسبت به رفع مشکل بکوشید.
 3. در صورت امکان از لباس های ورزشی برای تمرینات خود استفاده‌کنید بنابر هر دلیلی نتوانستید لباس ورزشی بپوشید حتما لباستان تنگ باشد چرا که امکان گیر کردن لباستان به دستگاه وجود دارد و پوشیدن لباس گشاد حتی عملکرد ورزش کردن را نیز مختل می کند.
 4. نیمکت ورزشی را در محیط مرطوب قرار ندهید چرا که باعث زنگ زدگی بخش های فلزی آن می شود و در نهایت در ورزش شما اختلال ایجاد می شود.

نیمکت تخت بدنسازی

انواع مختلفی از دستگاه بدنسازی وجود دارد که یکی از آنها دستگاه نیمکت تخت بدنسازی می باشد. با این نیمکت امکان تمرین هایی نظیر پرس سینه، بالا سینه، حرکات سیم کشی، حرکات مربوط به شکم و از این قبیل ورزش ها را می توانید با کیفیت بالا انجام دهید. به همین دلیل بسیاری از ورزشکاران به دنبال خریدن نیمکت باشگاهی مناسب هستند. اگر بدنبال تجهیز هوم جیم خود هستید و یا به دنبال نیمکت بدنسازی ارزان میگردید حتما در بین نیمکت ها تخت بدنسازی بدنبال آنها بگردید. چرا که گزینه ی خوبی برای تمرین در منزل می باشد.

نیمکت مدرج باشگاهی

درطی دهه های اخیر تعداد ورزش دوستان افزایش پیداکرده است و مردم در سراسر جهان یا هوم جیم دارند یا در باشگاه ورزش میکنند. صاحبان باشگاه های بدنسازی یا حتی ورزش دوستان در خانه همیشه بدنبال وسایلی مناسب برای باشگاه خود میگردند. یکی از مهم ترین وسایلی که هرکسی می داند باید برای تمرینات خود آن را داشته باشد نیمکت مدرج باشگاهی است. نیمکت مدرج باشگاهی یک میز بدنسازی حرفه ای و مناسب برای انجام حرکات پرس سینه، بالاسینه و سرشانه است که هرکسی در خانه باید یکی از آنها را داشته باشد.

ورزش کراس فیت چیست ؟

ورزشی که مبتنی بر تمرینات اصولی شکل گرفته و شامل رشته هایی مثل ژیمناستیک، دومیدانی و وزنه برداری می باشد را کراس فیت می گویند. تمریناتی که در این ورزش انجام میشود در زندگی نیز تاثیرگذار هستند. این ورزش بخاطر آمادگی جسمانی خوبی که در افراد به وجود می آورد و همچنین به دلیل اینکه از تمام سنین و بدون مطرح بودن جنسیت می توانند در این ورزش شرکت کنند محبوبیت زیادی در بین  افراد پیدا کرده است.

خرید لوازم کراس فیت

این ورزش نسبت به آمادگی جسمانی و مراقبت از خود تاکید دارد و تنها ورزشی در جهان است که نسبت به قدرت، سرعت، انعطاف، استقامت و هماهنگی اعتقاد دارد. این ورزش رامی توان با حداقل امکانات انجام داد. از این رو حتی در خانه نیز امکان تمرین آن وجود دارد. لوازم کراس فیت شامل بند تی آر اکس، بوسو بال، جامپ باکس، فوم رولر، حلقه و پگ برد که از نظر ساختاری شکل و ظاهر مشخصی ندارند.

ورزش کراس فیت بهتر است یا بدنسازی ؟

نوع ورزش همیشه بستگی به علاقه، نیاز و براساس تمایل شخصی هر فردی می باشد. با این حال ورزش کراس فیت به شکل گیری عضلات عمقی تاکید دارد. این ورزش شامل تمرینات عمیق تر و تحت پوشش قراردادن سلامت جسمانی بیشتر است.  در نهایت زیبایی عضلات شما دیرتر دیده‌ می شود. در حالی که بدنسازی به شکل گیری عضلات سطحی تمرکز دارد.  تمرینات آن بر عضله سازی زودتر تاکید دارد.  سلامت اصلی جسمانی  که شامل انعطاف و استقامت عروق قلبی می باشد را در بر نمیگیرد. شخص ورزشکار سریعتر به اندام دلخواه خود میرسد.

خرید نیمکت مدرج | حامدیان اسپرت

خرید نیمکت مدرج | حامدیان اسپرت

خرید نیمکت مدرج بدنسازی

ورزشکاران زیادی را دیده ام که خرید نیمکت مدرج باشگاهی را در الویت خرید خود قرار میدهند! چرا که در بسیاری از تمرینات آنها استفاده می شود. حتی بسیاری از مردم عادی برای اینکه به راحتی بتوانند در خانه ورزش کنند نسبت به خرید نیمکت مدرج بدنسازی اقدام میکنند.

نیمکت های بدنسازی یا همان باشگاهی را میتوان در نوع و طرح های متنوع در بازار دید که هر فردی براساس نیاز خود می تواند نسبت به آن اقدام کند. بعضی از این مدل ها شیب دار و برخی دیگر قابلیت تنظیم شدن به درجه ی دلخواه را دارند. نکته ی جالبی که وجود دارد این است که شما با خرید نیمکت مدرج بدنسازی به اجرای تمرینات ورزشی خود تنوع می بخشید که در نهایت باعث می شود از تمرینات خود لذت ببرید.

مهم ترین ویژگی ای که نیمکت مدرج مخصوص بدنسازی دارد می توان به ارگونومی استاندارد آن اشاره کرد که کار با وزنه را به جهت قابلیت جابجایی در دو قسمت نشیمن و تکیه گاه را آسان کرده است. همچنین به جهت تغییر زاویه ای که دارد می تواند در تمرینات ورزشی بسیار کارآمد بوده و کارها را برای شما آسان تر کند.

در نهایت می توان گفت که سلامت جسم یکی از نکاتی است که امروزه مردم در سراسر جهان به آن اهمیت میدهند. مخصوصا از زمانی که شیوع بیماری افزایش پیداکرده است. تجهیز هوم جیم ها با خرید وسایل ورزشی و همچنین ورزش کردن در خانه بیشتر از پیش در بین مردم محبوبیت پیدا کرده است. خرید نیمکت مدرج بدنسازی در بین وسایل ورزشی مورد اهمیت واقع شده و هرکسی به دنبال داشتنش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *